14 MAYIS GENEL SEÇİMLERİ DOLAYISIYLA

İstanbul, 13 Mayıs 2023

Seçime katılan partiler bir fikir temeline dayanmadıkları için seçim sürecinde tümden popülizme teslim olmaktadırlar. Bu demektir ki, seçimi kim kazanırsa kazansın, bütün öncelikleri günü kurtarmak olacaktır. Geleceğimize ilişkin temel sorunlar ve problemler hiçbir zaman gündeme gelmeyecektir.

Gelecekte de var olmamızın, bağımsızlığımızı koruyabilmenin temel şartı, İslam Milletinin birliği ve bütünlüğünün sağlanmasıdır. Bu şart yerine getirilmedikçe sağlanabilecek bütün kazanımlar geçici olmaya mahkûmdur.

Yüce Diriliş Partisi’nin savunduğu temel tezlerin, Büyük Millet Meclisinde gündeme gelmesi; Ülkemiz, Milletimiz ve tüm İnsanlık için büyük bir ufuk ve büyük bir imkân olacaktır.

“Onun için, diyoruz ki, bu seçimde muhalefetiyle iktidarıyla seçime giren partilere oy verirseniz, âdeta geçmişe, bir “son”a oy vermiş olacaksınız.

Oysa geleceğe oy vermek istiyorsanız, “Diriliş”e oy vermeniz gerekir.”

Ankara 1. Seçim Bölgesi Milletvekili Adayı Nuri Ercan Tortop’a ve İstanbul 1. Seçim Bölgesi Milletvekili Adayı Fahri Safa Küpcü’ye oy verirseniz, bir “son”a değil, bir “başlangıc”a oy vermiş olacaksınız.

Yani geleceğe, Dirilişe…

Bu iki arkadaşımıza vereceğimiz destek, bu şartlarda yapabileceğimiz fiili duadır.

Nuri Ercan Tortop ve Fahri Safa Küpcü’ye vereceğimiz destek, tohum halindeki soy düşüncenin filizlenmesine fırsat verecektir.

14 Mayıs Pazar günü sandık başına bu duygu ve düşüncelerle gideceğinizi ümit ediyor seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ

GENEL BAŞKANI

Lütfü YILMAZ