PARTİMİZ MENSUPLARINA VE BÜYÜK MİLLETİMİZE

İstanbul, 30 Eylül 2020

Partimizin ve daha önce 1990’da kurduğumuz Diriliş Partisi’nin kurucularından, MKYK üyeliği, başkan yardımcılığı, parti büyük kongrelerinde divan başkanlığı yapmış olan Abdullah Subhi Işıklar arkadaşımız Allah’ın rahmetine kavuşmuş ve Fatih Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Topkapı mezarlığında toprağa verilmiştir.

1956 yılından beri benim de şahsen yakın arkadaşım olan rahmetli kardeşimiz, geçmişte en kritik dönemlerde de, dâvamız yolunda, gazetelerde, yayın organlarında elinden gelen hizmetleri yapmış, bizzat kendisi de Fetih dergisini çıkarmış, daha sonra yayınevi kurmuş,  Cağaloğlu’ndaki kitâbeviyle de, bir devrin İslam’a inanmış ve bu yolda bilinen hareketlerde gücü nispetinde faaliyetlerde bulunmuş zâtların buluşmalarına vesile olmuştur.

Şimdi vazifesini yapmış bir arkadaşımız olarak ötedünya hayatına başlamıştır. Kuşkusuz unutulmaz hizmetleriyle Hareketimiz içinde anılmaya ve yaşamaya devam edecektir. Milletimiz ve Ülkemiz, İslam Milleti ve Ülkesi’nin, yeniden diriliş hareketi bir gün hedefine vardığı zaman, hepimizle birlikte, biz eminiz ki, merhum arkadaşımız Abdullah S. Işıklar’ın da ruhu şâd olacaktır. 

Arkadaşımıza Allah’tan rahmet, ailesine, partimiz ve camiamız mensuplarına ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyoruz.

YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ

GENEL BAŞKANI

A. Sezai KARAKOÇ

image_pdfYüce Diriliş Partisi