Ramazan Mesajı

İstanbul, 13 Eylül 2007

      Düşünülürse muhteşem manzarası gözler görülecek gibi olan ramazan ayi geldi. Milletimize kutlu olsun. Bedenlerimizi dirilttiği gibi, ruhlarımızı da diriltsin. Semayı, göklerimizi aydınlattığı gibi, ufuklarımızı da, şuurlarımızı da aydınlatsın, parlatsın. Maddi ve manevi bütün güçlerimize güç katsın. Nimetleri bereketlendirdiği gibi, toplum hafızasını da canlandırsın, verimli ve etkili bilgilerle donatsın.

      Allah’tan duamız, milletimizin, tüm İslâm Milleti’nin ramazanını, topraklarımıza göz dikmiş olanlara karşı bir kalkan kılsın. Mübarek ramazan, her kişiye olduğu gibi, Milletimize de, Ülkemize de en kutlu bir kalkan olsun.

      Gündüzleri ağızların mühürlendiği bu kutlu ayın yüzü suyu hürmetine, tüm İslâm Âlemi uyansın, birleşsin, ülkesini işgale başlayan düşmanları kovsun, geldiklerine pişman etsin, bir daha gelmemeleri için tövbe ettirsin onlara.

      Birliğin kıyamete kadar sönmeyecek meşalesi, ramazan gecelerinden birinde, Kadir gecesinde yansın, zulme batmış yeryüzünü aydınlatsın. Hakikat, fazilet ve adaletin güneşi olsun ve tüm insanlığa ışık, umut ve muştu saçsın.

      Milletimizin gerçek diriliş ocağı olan YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ’ne, gençler ve yaşlılar bir ayırım olmaksızın her taraftan fevç fevç gelip görev alsınlar. Ülkemizin her tarafında il ve ilçe merkezleri açılsın. Ve böylece yüzyıllardır Milletimizin kapalı olan kurtuluş ve yeniden kuruluş kapısı açılmış olsun.

      Ramazan, Allah ‘ın bize lütfettiği canlı, sürekli bir mucize olarak hükmünü bir kere daha icra etsin.

YÜCE DİRİLİŞ PARTİSİ

Genel Başkanı

A. Sezai KARAKOÇ

image_pdfYüce Diriliş Partisi